Економіка

На Вінниччині почали виплачувати гроші за економію субсидій, термін подачі заяв продовжили

24 жовтня 2017, 13:43

 У Вінницькій області почали виплачувати гроші за розумне енергоспоживання і витрачання комунальних ресурсів. Громадяни отримують кошти, якщо зекономили частину субсидії для індивідуального опалення, однак розмір суми не повинен перевищувати в еквіваленті 100 кубічних метрів газу або вартості 150 кіловат електричної енергії (якщо вона використовується для індивідуального опалення). Наразі такі виплати вже отримали 3039 вінничан (1,9 мільйони гривень).

Про це 24 жовтня розповіла начальник департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

«Сума виплат різна – від 1 до 695 гривень. Станом на 20 жовтня майже 131 тисяча вінничан написали заяви на компенсацію (84,2 мільйони гривень)», - говорить посадовець

Вона також наголосила, що термін подачі заяв на виплату економії продовжили до 1 листопада.

«Субсидіантам потрібно було до 1 вересня подати заяви у місцеве управління соціального захисту населення для отримання такої компенсаційної виплати.

Стало зрозуміло, що є ряд субсидіантів, які з незалежних від них причин (хвороба або були за кордоном), не встигли подати до 1 вересня такі заяви. Міністерство соціальної політики продовжило цей період до 1 листопада.

Фактично, сьогодні ми маємо тиждень, щоб ті громадяни могли скористатися послугою, однак розгляд цих заяв буде здійснюватися на засідання комісії», - додала вона.

Наталя Заболотна наголосила, що гроші отримають не всі одночасно. Можливо, навіть для одного будинку перерахують, а сусіднього на кілька днів пізніше.

«Це не буде за одним разом, але виплати отримають всі, хто подав заявки», - запевнила чиновниця. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: субсидія 
Матеріали по темі