Суспільство

На Вінниччині працюватиме волонтерка Корпусу Миру США Райан Карісса Анн

29 жовтня 2018, 17:55

 Громадянка Сполучених Штатів Америки Райан Карісса Анн як експерт з міжнародної технічної допомоги за програмою Корпусу миру США в Україні переїхала із Мічігану до Вінниці на два роки. 29 жовтня в один із перших її робочих днів відбулося знайомство з головним самоврядним органом влади області – обласною Радою та очільником – Анатолієм Олійником.

Про це йдеться в повідомленні Вінницької обласної ради.

«У нас є досвід плідної співпраці з представниками Корпусу миру Сполучених Штатів, – зазначив Анатолій Олійник. – Представники Корпусу миру, котрі перебували на Вінниччині, співпрацювали з нашою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування. Тепер маємо зв’язки щодо обміну молодіжними організаціями, студентами вишів в рамках спільних навчальних та пізнавальних проектів».

Міс Карісса прибула до Вінниччини за клопотанням комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Допомагатиме американка закладам соціальної сфери області організувати сталий організаційний розвиток у громадах, вестиме просвітницьку роботу та розроблятиме стратегічне планування центрів соціальної допомоги населенню. Дівчина є фахівцем зі стратегічного планування та має досвід роботи з дітьми із функціональними обмеженнями.

«Ми багато років працюємо за напрямом впровадження адміністративно-територіальної реформи з формування соціальної групи, – каже директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Світлана Демко. – Ми дуже хотіли, щоб до нас приїхала людина, яка б нашим організаціям, філіям та закладам соціальної сфери допомогла розробити стратегічні плани розвитку. Також ми хочемо попрацювати з головами об’єднаних територіальних громад області зі створення центрів комплексного надання соціальних послуг на базі кожного з районів. Щоб наші голови ОТГ в процесі реформ не забули про соціальну сферу, ми звернулися до представників Корпусу миру США в Україні, щоб нам допомогли в цьому їхні спеціалісти та експерти».

Райан Карісса Анн упродовж двох місяців стажувалася та тренувалася, щоб сьогодні офіційно стати волонтером Корпусу миру США у Вінницькій області.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник запросив міс Каріссу взяти участь у онлайн-семінарі для голів районних рад на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», що відбудеться у приміщенні обласної Ради 31 жовтня.

Загалом понад сотня американців цього року офіційно стали волонтерами Корпусу миру в Україні.

Вiнниця.info, фото - Вінницької обласної ради

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: волонтерка США 
Матеріали по темі