Події

На Вінниччині «прогоріла» операція по закупівлі продукції рослинництва на 10 млн. гривень

25 жовтня 2010, 15:45

Працівники відділу протидії незаконному відшкодуванню податку на додану вартість податкової міліції Державної податкової адміністрації у Вінницькій області викрили підприємця, який безпідставно завищив податковий кредит із ПДВ.

Про це повідомляє прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області Ольга Шишківська.

За повідомленням, увагу правоохоронців привернула операція із закупівлі продукції рослинництва в одного фермерського господарства на суму понад 10 млн. гривень. При відпрацюванні операції купівлі-продажу з’ясувалося, що продавці-фермери продати заявлену кількість продукції не могли – площі господарства не дозволяли виростити таку її кількість.

Невдовзі перевірка показала, що товар закуповувався за підробленими фінансово-господарськими документами, сама ж операція із закупівлі сільгосппродукції була лише імітацією.

Суму витрачених на придбання товару коштів – понад 10 млн. грн. – директор підприємства включив до валових витрат, за рахунок чого безпідставно завищив податковий кредит із ПДВ.

Податкова перевірка дорахувала підприємцю майже 3 мільйони гривень податку на додану вартість.

Слідчі податкової міліції порушили відносно директора підприємства кримінальну справу за ст. 212 за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, йому загрожує термін від 5 до 10 років.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі