Економіка

На Вінниччині ремонтують дорогу, що є частиною транспортного коридору «Go Highway». Фото

25 жовтня 2017, 09:59

 У Вінницькій області триває ремонт автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», що є частиною маршруту «Go Highway»: транспортного коридору між Гданськом і Одесою.

Станом на 25 жовтня роботи проводяться біля с. Лукашівка та с. Петрик, раніше повністю відремонтували дорожнє полотно між Вінницею та с. Ксаверівка.

Підрядники ТОВ «Автострада» провели фрезерування покриття, влаштували вирівнюючий шар, верхній шар ЩМА, встановили нові бордюри та нанесли пластикову розмітку. Окрім нового асфальту, облаштували і тротуари в межах населених пунктів, через які проходить автотраса. Також замінили бар’єрне огородження. В Якушинцях вздовж дороги, протяжністю 2,9 км облаштують вуличне освітлення.

Як повідомили Вінниця.info в Службі автомобільних доріг у Вінницькій області, між Вінницею і Хмельницькою областю ремонтують шість ділянок.

«В напрямку від м. Вінниця до кордону із Хмельницькою областю проводяться роботи з поточного середнього ремонту на шести ділянках, загальною протяжність 15 км. Згідно постанови КМУ №651, вартість робіт складає 254,7 млн. грн.», - зазначено в повідомленні.

Загалом, в 2017 році буде на Вінниччині буде завершено ремонт 9 об’єктів, сумарною протяжністю 31,4 км.

Варто відмітити, що інтенсивність руху на автомобільній дорозі М-12 складає 10-12 тис. транспортних засобів на добу. В період пікових навантажень - 14-16 тисяч.

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт дорога 
Матеріали по темі