Суспільство

На Вінниччині розпочато будівництво елеватора потужністю у 65 тисяч тонн

4 жовтня 2018, 09:52

 З 3-го жовтня в Козятинському районі розпочато будівництво нового елеватора ТОВ «ВІН-АГРО-ЕКСПОРТ» потужністю 65 тисяч тонн. Шляхом спорудження такого комплексу, тепер у с. Махаринці з’явиться 120 нових робочих місць.

Про це повідомили на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

За 1 годину на елеваторі прийматимуть до 600 тонн зерна, а відвантажувати зможуть до 300 тонн.

Крім того, на підприємстві передбачено будівництво залізничної гілки, метою якої є відвантаження збіжжя залізничним транспортом. Планують, що в подальшому відвантажуватимуть до 50 вагонів на добу.

«Це дійсно унікальний і потужний комплекс, адже 65 тисяч тонн – це лише перша черга. Потужності даного підприємства дозволятимуть протягом доби завантажувати і розвантажувати залізничний ешалон. Крім того, місце будівництва також обрано не випадково, адже північ Вінницької області давно потребувала потужного елеватора, де можна зберігати зерно. Це буде величезна допомога аграріям Козятинського району, які вже сьогодні нарощують темпи виробництва сільськогосподарської продукції.

Протягом останніх трьох місяців ми бачимо, що орендна плата по козятинському району в середньому доходить до 10,5%. Це дуже важливо, адже це ті кошти, які отримують місцеві мешканці за свою орендовану землю. Поєднання аграріїв і інвестиційного проекту дасть можливість в майбутньому реалізувати багато гарних справ у районі. Тож бажаю, щоб урожай наступного року вже зберігали на цьому елеваторі», – привітав присутніх із початком будівництва Андрій Гижко.

З метою забезпечення високої якості зерна та зернобобових, які зберігатимуться на елеваторі, проектом передбачено будівництво та облаштування сучасної лабораторії з визначення хімічного та біологічного складу зерна.

Очікувана сума інвестицій становить 12 млн доларів.

Вінниця.info, фото – сайт Вінницької ОДА.

Теги: елеватор транспорт будівництво робочі 
Матеріали по темі