Суспільство

На Вінниччині рятувальники вчать дітей розпізнавати боєприпаси та працювати з вогнегасником

13 травня 2017, 10:06

Фахівці ДСНС України у Вінницькій  приділяють особливу увагу навчанню підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Саме тому вогнеборці постійно влаштовують для дітей акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти.", "Місячник безпеки у побуті", Тижні знань з безпеки життєдіяльності, запрошують на екскурсії до пожежних частин, а також проводять бесіди та лекції. Зважаючи на те, що вже зовсім скоро у дітей розпочнуться літні канікули, рятувальники особливо активно проводять профілактичні заходи у навчальних закладах та нагадують школярам правила пожежної безпеки.

Про це Вінниця.info розповіли у прес-службі ДСНС України Вінницької області.

«Так, цього тижня дніпровські фахівці ДСНС та патрульні поліції завітали до загальноосвітніх середніх  шкіл.  Влаштували для першокласників урок з безпеки життєдіяльності. Рятувальники розповіли дітям, як себе поводити у лісі, яких правил необхідно дотримуватися вдома та під час перебування на водоймах. Особливу увагу фахівці ДСНС звернули на алгоритм дій під час виявлення боєприпасів, підозрілих пакунків, сумок, іграшок на вулиці.  Рятувальники вкотре нагадали, що ні в якому разі не можна підходити до знахідок, необхідно одразу сповістити дорослих, щоб ті зателефонували за номером 101 або 102. Патрульні поліцейські, в свою чергу, розповіли як діяти, якщо загубилися у місцях масового перебування людей та як не розгубитись у різних небезпечних ситуаціях», - пояснюють рятувальники. .

Загалом, впродовж тижня пізнавальні заходи за участю дітей відбулися і на території Львівської, Тернопільської, Чернігівської, Луганської, Донецької, Житомирської, Одеської, Вінницької, Закарпатської областей.

Профілактична робота з дітьми триватиме й надалі аби навчити підростаюче покоління діям у разі виникнення різного роду надзвичайних подій та правилам безпеки життєдіяльності.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина рятувальники діти 
Матеріали по темі