Суспільство

На Вінниччині селяни перекрили рух міжнародного потягу

6 липня 2011, 17:21

У с. Зелене Барського району Вінницької області селяни перекрили рух міжнародного потягу Кишинів-Москва, місцеві жителі вимагали у Жмеринської дирекції залізничних перевезень залишити курсування потягу Жмеринка - Могилів-Подільський із зупинкою на станції «Копай».

Залізнична станція «Копай» та потяг Жмеринка - Могилів-Подільський для жителів сіл Мар'янівка, Володіївці, Зелене були чи не єдиною можливістю дістатись до районного центру – міста Бар. Селяни користувались транспортом щоб вивезти продукцію власного виробництва на базар, дістатись на роботу, навчання.

На початку червня на залізничній станції «Копай» з’явилось повідомлення що зупинка потяга Жмеринка-Могилів-Подільський скорочується до двох разів на день, а згодом взагалі рух потуга буде припинено.

380 мешканців навколишніх сіл підписали листа на ім’я начальника Жмеринської дирекції залізничних перевезень, в якому просили вирішити питання залізничного сполучення, а в разі ігнорування або відмови, вони пообіцяли перекрити рух міжнародних потягів.

5 липня мешканці сіл таки вийшли на колію в районі с. Зелене Барського району та на 10 хвилин зупинили рух потягу Кишинів-Москва.

ВИННИЦА.info

 

Матеріали по темі