Суспільство

На Вінниччині штурмували сільраду і запалили шини. Причина конфлікту - земля, що належала загиблому АТО-вцю

29 травня 2017, 11:26

 29 травня в с. Козятин Козятинського району під будівлею сільради запалали шини. Зібрались кількадесят учасників АТО, які прийшли підтримати свого побратима та родину загиблого бійця. АТО-вці розповідають, що сільська рада незаконно забрала земельну ділянку, яка належала родині загиблого.

Про це з місця події передає кореспондент Вінниця.info.

«Нещодавно наша родина взялась переоформляти спадщину. Неподалік сільради будинок та земельна ділянка. Цю землю видали ще в 1947 році. Але коли дійшла справа до оформлення права власності, голова сільради повідомила, що це не наша земля, а земля сільської громади і тут буде дитячий садок. Зараз сільська голова відмовляється з нами спілкуватись», - розповідає Аліна Ковальчук, дружина військового Нацгвардії, який втратив сина в АТО.

АТО-вців, які прийшли до місцевої влади, в приміщення не впустили, тоді вони вибили вікна. Після цього вийшла секретар і повідомила, що сільської голови немає, мовляв вона у відпустці з 15 травня, але документів, які підтверджують її слова, надати не змогла.

Тоді жителі села поїхали до додому до сільської голови Тетяни Катеризюк, але жінка до них не вийшла і викликала поліцію. Вже після цього АТО-вці повернулись до сільради і запалили шини перед входом до приміщення.

На місце приїхав в. о. начальника Козятинської поліції та наряд правоохоронців. Викликали і рятувальників.

Подробиці інциденту будуть згодом.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: село шини 
Матеріали по темі