Суспільство

На Вінниччині стартувала масштабна перевірка шкіл і лікарень: керівникам радять зняти вагонку у шляхах евакуації

9 жовтня 2017, 12:54

 Після пожежі в оздоровчому таборі Одеси, де загинуло троє дітей, Кабмін підписав розпорядження про позапланові перевірки шкіл, дитсадочків і лікарень. Аби не допустити трагедії на теренах Вінницької області, 9 жовтня в облдержадміністрації провели нараду з керівниками департаментів соціальної сфери.

Заступник начальника ГУ ДСНС Вінниччини Олег Сторожук повідомив, що протягом жовтня-грудня у всі навчальні та оздоровчі заклади завітають інспектори. Особливу увагу звертатимуть на виходи для евакуації.

«Хотів би попередити, що масштабні перевірки будуть відбуватися. Дуже велика увага і правоохоронних органів, і громадських організацій.

Дуже проблемним є питання облицювання шляхів евакуації горючими матеріалами. Є у нас гіркі приклади - у санаторії Хмільника сталася пожежа, і вагонка, якою були оббиті шляхи евакуації, наробила справ... Таке оздоблення не тільки горить, а ще й виділяє отруйні речовини», - зазначив рятувальник.

У свою чергу заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк додав: «Я думаю, що не проблема для директора школи, або керівника закладу ці вагонки позбивати. Чисто побілені стіни, виглядають естетично і легко ремонтуються».

Під час наради також наголосили, що за недотримання вимог, відповідальність нестимуть керівники установ. Якщо пожежі призведуть до великих збитків чи травм, - мова йтиме про статтю у Кримінальному кодексі України.

Зазначимо, що всього з початку року в регіоні сталося 7 пожеж у закладах освіти і 2 у закладах здоров’я. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: навчання 
Матеріали по темі