Економіка

На Вінниччині триває ремонт траси, яка є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highway. Фото

17 травня 2018, 16:54

На території Вінницької області тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка». В межах населених пунктів облаштують освітлення та замінять бордюри.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

Тривають роботи від границі Вінницького району до кордону із Хмельницькою областю на ділянках в районах сіл Лукашівка, Літинські Хутори, Дьяківці та в м. Літин.

На об’єктах буде влаштовано вирівнюючі шари та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону, який є більш стійким. На окремих ділянках буде влаштовано шар регенерації, для підвищення несучої здатності полотна. Згідно постанови КМУ №60 на поточний середній ремонт а/д М-12 (окремими ділянками) виділено 1,2 млрд. грн.

На ділянках, що проходять в районі населених пунктів буде влаштовано освітлення, замінені бордюри.

До кінця поточного року, дорога від міста Вінниці до кордону з Хмельницькою областю буде повністю відремонтована.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, у 2017 році відремонтовано близько 31 км, а на 2018 рік заплановано відновлення 52,4 км траси.

Як повідомляла раніше редакція Вінниця.info, в 2018 році в Вінницькій області триває ремонт автомобільної дороги М-12«Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», що є частиною маршруту «Go Highway»: транспортного коридору між Гданськом і Одесою. Окремі ділянки дороги між Вінницею і Хмельницьким розширюють.

Вінниця.info, фoтo - департаменту OДА

Теги: дороги ремонт траси 
Матеріали по темі