Суспільство

На Вінниччині «трудовик» керуватиме школою-інтернатом, поки не призначать директора

1 листопада 2017, 11:11

26 жовтня голова Вінницької облради підписав розпорядження про призначення з 1 листопада виконуючих обов’язків директорів трьох комунальних закладів.

Документи опубліковані на офіційному сайті обласної ради.

Відповідно до розпорядження № 238, з 1 листопада 2017 року виконання обов’язків директора Джулинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Бершадського покладається на Мельника Володимира Ілліча - вчителя трудового навчання. Він виконуватиме обов’язки керівника до призначення директора названого закладу.

Розпорядженням № 239 з 1 листопада виконання обов’язків директора Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Калинівського району покладаються на Рибочку Любов Михайлівну - заступника директора з навчально-виховної роботи. Попередній директор – Ткачук Віра Аркадіївна написала заяву на звільнення за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію.

Відповідно до розпорядження № 239, з 1 листопада виконання обов’язків директора Дашівського навчально-реабілітаційного центру Іллінецького району покладено на Коваленко Аллу Леонідівну - вчителя української мови та розвитку зв’язного мовлення. Попередній директор закладу Линник Ніна Миколаївна звільнилась за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кадри облрада 
Матеріали по темі