Події

На Вінниччині в фаворі «кукурудзяний бізнес». УБЕЗ викрила ще один підпільний цех

20 травня 2015, 16:11

 19 травня у Гайсинському районі на території фермерського господарства працівники управління боротьби з економічною злочинністю викрили підпільний цех з виробництва «фірмового» насіння кукурудзи. Загальна вартість вилучених засобів для виготовлення фальсифікованої продукції понад 450 тисяч гривень.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС у Вінницькій області.

За словами начальника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Вінниччини Станіслава Маклакова, міліціонери виявили та вилучили 211 паперових мішків фасованої кукурудзи, 20 пустих паперових мішків, електричну швейну машинку, електронні ваги, інгредієнти для фарбування та обробки насіння кукурудзи та інші засоби для виготовлення фальсифікованої продукції. Загальна вартість вилученого становить понад 450 тисяч гривень.

 

 

 

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України.

Таке правопорушення карається штрафом до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Як відомо, аналогічний цех з виготовлення фальсифікованого насіння,  правоохоронці викрили в березні цього року у Гайсинському районі.

ВИННИЦА.info

Теги: цех фальсифікат насіння 
Матеріали по темі