Суспільство

На Вінниччині вчителі та учні будуть вчитися ставати екологічно свідомими

19 березня 2017, 22:03

Команда учителів екології навчальних закладів Вінницького району та активістів громадської організації  спільно із однодумцями мають намір  навчити школярів бути екосвідомими.

Про це повідомляють активісти проекту «Зелена школа».

«Ми переконані, що для цього потрібно, насамперед, дати дітям практичні навички правильного поводження із сміттям. До того ж, на сортуванні відходів та подальшому продажу вторинної сировини, діти зможуть заробити кошти на спортивний інвентар. Все, що для цього необхідно – забезпечити школи контейнерами для роздільного збору відходів та навчити дітей правильно сортувати своє сміття.

Ідея нашого– навчити дітей сортувати сміття у школі та заробляти на цьому додаткові кошти  для потреб школярів.

Для цього ми плануємо організувати  сортування твердих побутових відходів у  школах сіл Мізяківські Хутори та  Стадниці  (Вінницької області).

Що ми зробимо з відсортованою сировиною?

Сортоване сміття  – папір, пластик, скло –  у подальшому буде купувати підприємство-заготівельник вторинної сировини, а на зароблені від вторинної сировини  кошти для дітей придбаємо столи для гри у настільний теніс.

Чому ми вирішили сортувати сміття у школі?

На нашу думку, школа є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти, але за умови, що вона буде якісною і безпосередньо пов’язаною із повсякденним життям та розумінням того, як кожна людина незначними змінами у своїй щоденній поведінці може змінити екологічну ситуацію у своїй країні та у світі», - йдеться у зверненні.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина екологія 
Матеріали по темі