Суспільство

На Вінниччині входи до чергових частин поліції оснастять цілодобовим відео-спостереженням

28 лютого 2017, 14:00

На Вінниччині встановлять 164 камери  виведені на чергові частини відділів поліції. По області впроваджується проект модернізації роботи правоохоронців. Працювати камери будуть у цілодобовому режимі.  Ідею підтримали органи місцевого самоврядування по всьому регіону.

Про це Вінниця.info повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

«Цей проект було розпочато з  Вінниці, а далі я особисто зустрічався з головами районних адміністрацій, мерами міст, які надали допомогу зі встановлення камер, бо усі розуміють, що це дозволяє набагато ефективніше нам подбати про безпеку людей», - зауважив начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос.

Близько півроку тому вінничани потерпали від квартирних крадіжок, які вчинялися приїжджими злодіями.

«Було проведено масштабне відпрацювання з перекриттям обласного центру.  Поліцейські блокували всі виїзди і в’їзди в місто. За два місяці було затримано 15 злочинних груп. Розуміючи те, що Вінниця залишається відкритим містом для подібних злочинних «гастролерів», ми подбали про перекриття обласного центру цілодобовим відеоконтролем за станом дорожнього руху «Рубіж».Такі комплекси дозволяють розпізнавати державні номерні знаки транспортних засобів у реальному часі, зберігати отриману інформації у власній базі даних, передавати чітке зображення особи, яка знаходиться всередині авто», - додав Педос.

Встановлено 205 камер відеоспостереження по всій області.

«З них  164 з яких виведені на чергові частини підрозділів поліції, решта невдовзі теж запрацює. Така модернізація роботи поліції вже дає свої результати – кількість вуличних злочинів зменшилась, а ефективність розкриття правопорушень зросла щонайменше на 20 відсотків», - констатує Педос.

 

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина камери поліція відео 
Матеріали по темі