Суспільство

На Вінниччині відкрили Парк пам’яті та Алею Слави в честь Захисників, які поклали життя за Україну

13 жовтня 2017, 10:49

 12 жовтня в м. Гайсин на Вінниччині відкрили Парк пам’яті та Алею Слави. 16 жителів району, які поклали своє життя за цілісність нашої України, за мир та краще майбутнє, увіковічнили в Меморіалі.

Ми завжди повинні пам’ятати людей, завдяки яким маємо мирне небо над головою, - в цьому переконаний учасник бойових дій Микола Данилюк, який разом з іншими військовими прийшов вшанувати пам'ять Героїв.

«Нажаль, в нас багато людей не розуміють, що в нашій країні війна. Кажуть, що стомились, хоча самої війни вони й не бачили. На території, де не свистять кули і не рвуться снаряди, вже не думають про війну. Звикли. Тому дуже важливо, вшановувати пам'ять хлопців, які ціною власного життя забезпечили цей мир.

На стіні пам’яті - 16 хлопців, ще є з нашого району 1 зниклий безвісти. Всього 17 чоловік. Ця Алея буде щоденним нагадуванням людям, які тут живуть та приїжджають про наших Героїв. Важливо, щоб всі пам’ятали, кому завдячувати тим, що спокійно сплять та не бачать війни», - говорить голова ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району» Микола Данилюк.

Батьки, рідні та близькі загиблих разом з їх бойовими побратимами та керівництвом району і області зі сльозами на очах відкривали Стелу та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Захисників.

В парку пам’яті висадили 16 дерев катальпа, які символізуватимуть життя.

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: парк меморіал 
Матеріали по темі