102

0

На Вінниччині відкрили стадіон на місці звалища

У Вінницькому районі на місці звалища відкрили стадіон

24 жовтня на Вінниччині в селі Лаврівці відкрили футбольний стадіон на місці старого звалища.

Про це повідомляє Відділення національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Арену зі стандартним футбольним полем у Лаврівці збудували на місці занедбаного сільського звалища. Вичистили територію грейдером, виконали розмітку, поруч облаштували лавочки для глядачів і туалет.

З нагоди відкриття спортивного об’єкту в Лаврівці відбувся футбольний турнір. На старт вийшли 4 команди з сіл Вінницького району: «Вірамські соколи» (Комарів), ФК «Лаврівка», «Колос» (Іванівка), «Зоря» (Широка Гребля). Змагалися за олімпійською системою, тобто навиліт. Кожен матч складався з двох таймів по 20 хвилин. Судив змагання арбітр першої категорії Роман Моргун.

Після запеклої боротьби чемпіонами стали господарі поля. В фіналі вони розгромили «Колос» – 4:0. В поєдинку за бронзові медалі футболісти Широкої Греблі переграли «Вірамські соколів» – 6:2. Призери змагань у нагороду отримали кубки і футбольні м’ячі.

Мешканці села запевнили присутніх, що дбатимуть про новий стадіон та не дадуть перетворити його знову в смітник.