Суспільство

На Вінниччині відремонтують чотири ділянки автошляхів за 159 мільйонів

13 липня 2016, 17:00

 Служба автомобільних доріг Вінниччини отримала фінансування для проведення ямкового і поточного ремонту одразу на кількох об’єктах області. Цьогоріч «дорожникам» виділили понад 400 мільйонів гривень на противагу минулорічним 120 мільйонам.

Про це 13 липня розповів начальник служби Ігор Алексєєв.

«Такого ставлення до автомобільної галузі не було вже давно. Є прихильники і противники децентралізації, але фінансування реально з’явилося саме в сільських і районних радах. Це багато означає.

Сьогодні ми ліквідували 310 тисяч квадратних метрів ямковості із 423 тисяч метрів квадратних, що ми виявили», - зазначив посадовець.

Постановою Кабміну також передбачено проведення поточних ремонтів на чотирьох об’єктах. Загальна вартість робіт становитиме 159 мільйонів гривень.

«Це південний обхід міста Вінниці, від Барської до Гніванської розв’язки, об’їзна дорога від Хмельницького шосе до Київського мосту. Також два об’єкти по Гайсинському району: об’їзна дорога міста Гайсина від Кунки до Куни. Там дорога дійсно розбита. Нарешті виділено 45 мільйонів для ремонту цієї дороги. Це один об’єкт по дорозі М12 по районі –6 кілометрів від Краснопілки в сторону Гайсина.

Ми дали завдання на проектування. Ведуться проектні роботи», - додав І.Алексєєв.

Варто зазначити, що 10% від загальної вартості ремонту виділятиме місцева влада. 

Вінниця.інфо

Теги: дороги ремонт 
Матеріали по темі