Економіка

На Вінниччині виробляють «вівсяне» та «гречане» молоко. Продукт в листопаді з’явиться в магазинах

31 жовтня 2018, 09:16

 Компанія «Люстдорф» запровадила виробництво рослинних натуральних напоїв, які виготовляють на заводі в м. Іллінці Вінницької області. Продукт має високу поживну цінність, не містить ГМО, холестерину, лактози і доданого цукру.

«Мова йде про два ультрапастеризовані напої – вівсяний та гречаний, які містять 2,5% жиру і не мають у своєму складі інгредієнтів тваринного походження. Вони, безумовно, потішать смак вегетаріанців, православних віруючих під час посту, всіх, хто не переносить лактози, а також новаторів – людей, які люблять експериментувати, відкривати для себе нові смаки та урізноманітнювати свій раціон. Напої можна пити в чистому вигляді або ж додавати в каву», - повідомляє Вiнниця.info Наталія Веремчук, Директор по маркетингу «Люстдорф».

Технологія виробництва «Ідеаль Немолоко» – це виключно власна розробка компанії, якою у «Люстдорф» дуже пишаються.

«Ідея виникла ще два роки тому, але чекала свого часу для втілення. Великим поштовхом для її реалізації стала тенденція на динамічний ріст категорії рослинних напоїв у світі, збільшення кількості прибічників здорового способу життя та наше бажання постійно бути в русі, знаходити і займати нові ніші на галузевому ринку, – розповідає Наталія Веремчук.

Технологи компанії протягом тривалого часу працювали над створенням цих напоїв.

«Ми пробували іноземні аналоги, вивчали їх склад, радились з технічними спеціалістами з інших компаній. Під час розробки продукту було проведено безліч дегустацій, поки ми не зробили продукт, приємний на смак та запах, якому немає аналогів на ринку». Обсяг інвестицій в даний інноваційний продукт склав 3 млн доларів США», повідомляє Директор по маркетингу.

«Відчизняний ринок Dairy Alternatives – сьогодні перебуває на початковому етапі розвитку. Але він набирає оберти, показуючи постійний приріст.

Як новатор і першопрохідник у даному кластері галузі, компанія «Люстдорф» на разі має всі перспективи для нарощування потужностей виробництва та реалізації своєї унікальної продукції. Адже, ціна нашого продукту значно дешевша іноземних аналогів, а його смаки(овес та гречка) відомі і давно полюбилися українцям, тому і сприймаються позитивно», каже Наталія Веремчук.

Довідка.

Компанія «Люстдорф» понад 20 років займається виробництвом високоякісних молочних продуктів. На сьогодні її асортимент складається більш ніж з 100-та найменувань молочної продукції, що випускаються під широко відомими торговельними марками «На здоров’я», «Селянське», «Бурьонка», «Весела Бурьонка», «Смачно шеф», «Мяу Мілк».  

Компанія має представництва у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Кривому Розі, Миколаєві та Луцьку. На даний час на підприємстві працює понад 1700 співробітників.

Виробничі потужності розташовані у екологічно сприятливій Вінницькій області і забезпечуються сировиною, зібраною у більш ніж 50 фермерських господарствах регіону. Якість продукції підтверджено сертифікатами ІSO, НАССР. В січні 2016 року компанія одна з перших отримала дозвіл на експорт молочної продукції в країни ЄС.

Нагадаємо, редакція Вiнниця.info публікувала фоторепортаж з підприємства - одного з найбільших виробників молочної продукції у Вінницькій області.

Вiнниця.info, фото - з сторінки Наталії Веремчук

Теги: виробництво 
Матеріали по темі