Суспільство

На Вінниччині виростили 300 тисяч ялинок. Скільки коштуватиме новорічна «красуня»

22 листопада 2017, 17:24

 Держпідприємства лісового господарства Вінниччини розпочинають реалізацію новорічних дерев: ялинки європейської, сосни звичайної, сосни кримської. У 2017 році виростили понад 300 тисяч ялинок, планують реалізувати близько 20 тисяч дерев.

Про це повідомили в прес-службі ДП «Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства».

Лісові красуні для новорічних свят спеціально вирощуються на спеціалізованих шкілках та на землях, непридатних для лісівництва. Так, на 408 га плантацій шпилькових порід вирощується 1,2 млн. шт. ялинок та сосен. В цьому році ялинку, в залежності від розміру, можна придбати в середньому за 75-100 гривень. Для цього достатньо завчасно звернутися до найближчого лісництва або держлісгоспу.

Відпуск новорічних ялинок проводиться за цінами, сформованими лісогосподарськими підприємствами, з обов'язковим маркуванням штрих-кодом. Завдяки цьому можна визначити відповідність товару супровідним документам. Тому можна легко перевірити законність придбання новорічного дерева і виявити, чи не прибуло воно з екологічно небезпечної території.

Держпідприємства лісового господарства області облаштовують у лісництвах, в людних місцях майданчики для реалізації новорічних ялинок та сосен. Відповідно до рішення міської ради, у Вінниці також буде організовано торгівлю ялинками.

Минулого року за гілочку з ялинок продавці просили від 40 гривень.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ялинки 
Матеріали по темі