Події

На Вінниччині військовий командир заробляв на відсутності контрактників на службі

25 серпня 2010, 10:36

Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону спільно з працівниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Вінницькій області 20 серпня затримано 31-річного капітана однієї з військових частин Вінниччини за підозрою у хабарництві.

Про це повідомили у Вінницькому регіональному медіа центрі Міністерства оборони.

Військовий прокурор гарнізону підполковник юстиції Михайло Козачук зазначив, що За повідомленням офіцера затримали у момент отримання хабара від контрактника як відкуп підлеглого за можливість протягом кількох місяців не з’являтися на службу аби додатково підзаробити.

«За даний злочин, який кваліфікується як «важкий», Кримінальним Кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Наразі, поки триває слідство, капітана затримано і поміщено під варту», - зазначив військовий прокурор гарнізону підполковник юстиції Михайло Козачук.

За непідтвердженою інформацією у військовій частині де сталася подія, це далеко не поодинокий випадок. Відомо, що командири і начальники за так зване «покривання» незаконно відсутніх підлеглих в цій частині встановили «таксу», - чим довше ти відсутній, тим більше ти платиш.

Нагадаємо, що у липні співробітниками Служби Безпеки України затримано командира роти однієї із військових частин Вінницького гарнізону Повітряних Сил Збройних Сил України за підозрою у хабарництві.

Тоді військовою прокуратурою Вінницького гарнізону теж порушено кримінальну справу порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України – одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі