Культура

На Вінниччині визначили лауреата та дипломантів премії ім. Степана Руданського

17 січня 2017, 18:04

 11 січня голова Вінницької ОДА підписав розпорядження Про присудження Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського.

Документ опубліковано на сайті Вінницької ОДА.

Лауреатом комісія оголосила Ксенію Мудрик, вона отримає премію ім. С. Руданського в сумі 14 тис. гривень. Дипломантами визначили Григорія Єлішевича та Миколу Савчука, яким виплатять винагороду по 3 тис. гривень.

«Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 13 лютого 2006 року № 44 «Про Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського» та протоколу засідання конкурсного журі з визначення переможців конкурсу на здобуття звання лауреата та дипломантів Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського від 16 грудня 2016 року:

1. Оголосити лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2016 рік Мудрик Ксенію Петрівну за багатогранну працю з пропаганди життя і творчості Степана Руданського, розбудову музею всесвітньо відомого письменника-класика української літератури.

2. Визначити дипломантами Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського Єлішевича Григорія Львовича за книгу «Гумористичний літопис» та Савчука Миколу Васильовича за гумористичні книги «Мобільне нещастя» і «На дорозі»…», - зазначено в розпорядженні.

Нагадаємо, 26 грудня 2016 року В. Коровій підписав розпорядження, яким майже втричі збільшив розмір літературно-мистецької премії імені Степана Руданського.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: премія розпорядження 
Матеріали по темі