Культура

На Вінниччині визначили переможців Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Степана Руданського

19 січня 2018, 13:58

 На Вінниччини присудили Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського.

Відповідне розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації оприлюднене на сайті ОДА.

«Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 13 лютого 2006 року № 44 «Про Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського» та протоколу засідання конкурсного журі з визначення переможців конкурсу на здобуття звання лауреата та дипломантів Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського від 16 грудня 2017 року:

1. Оголосити лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2017 рік авторський колектив Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди у складі: Космеди Тетяни Анатоліївни, Піддубної Наталії Віталіївни, Осіпової Тетяни Федорівни за монографію «Степан Руданський: феномен моделювання «живого» мовлення українців».

2. Визначити дипломантами Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського Петрушкевич Антоніну Кирилівну за поетичну книгу «Сповідь серця» і аудіоальбом «Весела новина від гурту «Калина» та Березу Юрія Павловича за книгу поезії та прози «Усмішкою витру сльозу», - зазначено в документі.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, розмір грошової винагороди для лауреата Премії складає 14000 грн. Кандидатам, які посіли друге та третє місце за кількістю набраних голосів, вручаються дипломи і заохочувальні грошові винагороди по 3000 грн. кожному

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: премія 
Матеріали по темі