Суспільство

На Вінниччині є унікальні родовища грязей, які використовують при лікуванні в санаторії «Поділля»

10 квітня 2017, 14:36

 Вінниччина має унікальні родовища грязей, які успішно використовують при лікуванні в санаторії «Поділля», що у Хмільнику на Вінниччині.

Грязі в комплексі з іншими процедурами є відмінним засобом при лікуванні захворювань кістково-м’язової системи: артритах, остеоартритах, остеоартрозі, травматичних артритах, спонділіозі, остеохондрозі, та при таких захворювань нервової системи, як міеліти, поліомеліти, хвороби переферичної нервової системи. Також торф добре зарекомендував себе при лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань.

В санаторії «Поділля» лікарі призначають курс процедур індивідуально кожному пацієнту, враховуючи всі показники організму людини. Грязі мають протимікробну дію. Після лікування підвищується імунітет та загальний тонус організму, покращується кровообіг та обмін речовин.

Торф, який використовують при лікуванні, містить понад 15 різних мікроелементів, його доставляють на Війтівецького родовища, що знаходиться на відстані 9 кілометрів від Хмільника. За своїм хімічним складом грязь відноситься до гідрокарбонатного сульфатно-кальцієво-натрієвого-магнієвого типу. Механізм дії лікувальної торфоргязі на організм людини поділяється на фізичну та хімічну. Фізична – це механічна, електрична та теплова дія на організм. Хімічна дія на організм хворого – це вплив біологічно-активних речовин, які є в грязі – гормони, антибіотики, стимулятори, мікроелементи, органічні кислоти. Вони проникають в організм та мають терапевтичний ефект.

Найбільш поширеною методикою грязелікування є аплікації. Вони поділяються на загальні, коли впливу піддається більша частина тіла, і місцеві. Як правило, практикуються місцеві аплікації, коли нагріта маса накладається на певну частину тіла. За назвами таких процедур легко визначити, на яке саме місце впливає той чи інший вид аплікацій - «рукавички», «чобітки», «носок»… Зазвичай торф накладається шаром 6-8 см, а сама процедура триває близько 20-30 хвилин. Крім аплікацій в санаторії «Поділля» застосовуються гальваногрязелікування.

Як відомо, в санаторії «Поділля», фахівці розробили дієві методики лікування хребта.

 

Довідка.

ТОВ «Санаторій «Поділля» знаходиться за адресою: вул. Курортна, 10, м. Хмільник Вінницької області, 22000

Замовити путівку та отримати консультацію можна за телефонами:

+38 (04338) 2-44-31

(067) 23-23-415

(063) 68-55-053

(095) 63-59-606

Факс: +38 (04338) 2-31-02

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: санаторій 
Матеріали по темі