Суспільство

На Вінниччині єдине село в Україні створило муніципальну поліцію і прозорий офіс

26 січня 2017, 14:14

Якушинці - перше село в Україні, яке може конкурувати з великими містами. Знаходиться в двох кілометрах від Вінниці. З 2017 року тут запрацює власна муніципальна поліція. Населенню, яке нараховує 11 тисяч осіб, вже не потрібно виїжджати за оформленням документів у район. Прозорий офіс знаходиться прямо у центі населеного пункту.

«Наші селяни вже не їздять до Вінниці. Для них 56 пунктів адміністративні послуги надаємо на місці. Починаючи, від прописки та виписки, закінчуючи видачею декларацій на закінчення будівництва. Прозорий офіс створили завдяки райдержадміністрації, яка виділила кошти на приміщення, його охорону. Забезпечила меблями, оргтехнікою та системними програмами. Нас відвідували інспектори з Ради Європи. Від них отримали відзнаку. У селі також створили перший в Україні сектор архітектурно-будівельного контролю. Він нам дає повноваження у складі керівництва.

Наводимо у населеному пункті лад та допомагаємо населенню оформленню законного будівництва.

З весни буде розпочинати роботу муніципальна поліція. Працювати буде сфері благоустрою та правопорядку», - розповів Вінниця.info сільський голова Якушинців Василь Романюк.  

На досягнутому у селі зупинятися не збираються.  

«Продовжуємо будувати стадіон. Закладений камінь під нову школу. Плануємо реконструкцію дитячого садочка у Зарванцях. Також налагодити повноцінну роботу очисних споруд. Ну і не оминемо питання сміття, його вивезення та сортування», - зауважив Романюк.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Якушинці 
Матеріали по темі