Суспільство

На Вінниччині за гроші Президента навчатимуть громадськість запобігти венеричних захворювань

17 січня 2011, 12:31

На Вінниччині реалізується проект «Інноваційні методи профілактики негативних соціальних явищ та захворювань, що передаються статевим шляхом серед молоді та підлітків».

Про це повідомила координатор цього проекту, кандидат медичних наук лікар-дерматовенеролог Марина Анфілова.

Вона зазначила, що Проект підтриманий Грантом Президента України для обдарованої молоді, а також при постійні підтримці управління у справах сім‘ї та молоді обласної державної адміністрації.

«Проект розрахований не тільки на профілактику негативних соціальних явищ серед молоді та підлітків, а також на лікарів, соціальних працівників, педагогів, вчителів, які зможуть удосконалити свої методи профілактичної роботи завдяки новим інноваційним методичним матеріалам та рекомендаціям», - розповіла М.Анфілова.

За її словами велика увага в Проекті приділена розробці нових методів профілактичної роботи, які адаптовані відповідно вікових, статевих, соціальних та психологічних особливостей молодих людей. «Розроблені матеріали поєднали в собі науковий підхід до вирішення соціальних проблем та практичний досвід для ефективної профілактичної роботи», - сказала координатор проекту.

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі