Події

На Вінниччині зафіксували 120 випадків корупції

21 жовтня 2015, 15:48

 За 9 місяців поточного року на Вінниччині правоохоронними органами направлено на розгляд судів понад 120 корупційних правопорушень. Причому, кожне четверте – це отримання неправомірної вигоди, 50% протоколів про корупційні адмінправопорушення складаються за відсутність повідомлення про наявність конфлікту інтересів і кожен 5 протокол - за порушення правил сумісництва.

Про це інформує прес-служба УМВС Вінниччини.

За інформацією старшого інспектора з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Євгена Татарчука, корупційні прояви найбільш поширені у сфері земельних відносин, розподілу бюджетних коштів, здійснення державних закупівель, операцій з нерухомістю, а також у правоохоронній, медичній та освітній галузях.

Згідно статистичних даних Керівник відділу по боротьбі з хабарництвом та корупційними злочинами слідчого управління обласної міліції Дмитро Руденко зазначив, що працівники міліції вживають дієвих заходів по боротьбі з корупцією. Виявлено злочини не лише у бюджетний сфері, а й на підприємствах з приватною формою власності, які завдають збитків державі. Загалом з початку року слідчими міліції направлено на розгляд судів 48 кримінальних проваджень з обвинувальними актами.

ВИННИЦА.info

 

Теги: чиновники декларація корупція 
Матеріали по темі