Суспільство

На Вінниччину повернулися восьмеро бійців з буремного Сходу

10 березня 2015, 14:07

 9 березня у Томашполі, що на Вінниччині зустрічали вісьмох бійців зі Сходу.

Про це повідомляє Томашпільська районна державна адміністрація.

Томашпільчани вітали прикордонників квітами, блакитно-жовтими стягами, повітряними кульками. "Слава Україні! Героям слава!" - вигукували зустрічаючі.

Слова вдячності за відвагу на полі бою, за те, що виборюють мир на українській землі, і, що живими повернулись на рідну Томашпільщину звучали з вуст голови райдержадміністрації Олександра Закорченного, голови районної ради Лариси Нароган, головного лікаря КУ "Томашпільська ЦРЛ" Олени Краківської

Пишним короваєм та іконою віншували захисників України працівники центральної районної лікарні. А воїни-медики отримали від колег ще й подарунки.

Зворушливо звучали слова матері АТО-вця Світлани Бондар, яка подякувала всім небайдужим до долі бійців Збройних сил України жителям району, особливо волонтерам.

 Гнатківчанин Денис Скупий, від імені військових, які несуть службу на пекельному сході нашої держави, подякував за щиру зустріч, допомогу та підтримку армії: "Без волонтерів, без кожного з вас, - звернувся він до присутніх, - не було б нас, бо саме ваша віра і молитва допомагає боротись з ворогом". Для воїнів організатори зустрічі підготували невеличке частування, проте кожен боєць поспішав обійняти свої рідних, коханих, друзів…

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: бійці повернулися 
Матеріали по темі