Події

На Вінничині фермер розрахувався за борги державними коштами

17 січня 2011, 13:53

У Піщанському районі Вінницької області директор фермерського господарства покрив свої кредитні борги за рахунок державного бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Управління податкової міліції області

За рахунок дотації з бюджету директор, він же головний бухгалтер, фермерського господарства у Піщанському районі, вирішив покрити кредитні борги.

Підпорядковане йому господарство мало багато несплачених боргів по кредитах та позиках, що не дозволяло йому, як фінансово неспроможному отримати кошти на підтримку з державного бюджету.

Тому директор від імені власної доньки зареєстрував нове підприємство, також фермерське господарство, і тут же попросив фінансової підтримки на розвиток у фонді, який виділяє кошти на підтримку фермерських господарств. Підстава – закупівля техніки для обробітку майже 100 га землі, між тим насправді новоутворене господарство не мало в активі землі. Щойно 100 тисяч гривень надійшли на рахунки господарства, директор протягом кількох днівперевів кошти на рахунок свого підприємства-боржника і в подальшому витратив їх на виплату кредитів.

Відтак, використання 100 тисяч гривень допомоги на розвиток господарства, які насправді були спрямовані на покриття боргів іншого підприємства, підпадає під 209 статтю Кримінального кодексу України – легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом. Відносно директора порушено кримінальну справу.

Наразі триває розслідування.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі