Суспільство

На Вінничині посилено контроль за рибною продукцією

18 січня 2011, 10:51

17 січня у Вінницькій облдержадміністрації відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, у звязку з вилученням співробітниками відділу ветеринарної міліції по вул.Папаніна рибної продукції без супровідних ветеринарних документів та відповідного маркування.

Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Вінницької обласної державної адміністрації.

За інформацією Головного державного інспектора ветеринарної медицини Вінницької області Григорія Сидорука 16 січня у м.Вінниця по вул. Папаніна співробітниками відділу ветеринарної міліції перевірено автомобіль «MAN» під керуванням жителя м. Керч Автономної Республіки Крим. В автомобілі виявлено рибну продукцію, а саме хамсу пряного посолу орієнтовною вагою 760 кг, без супровідних ветеринарних документів та відповідного маркування.

З метою недопущення виникнення особливо небезпечних інфекційних хвороб і негативного впливу неякісної продукції на життя та здоров’я людини дану продукцію визнано небезпечною та вилучено із обігу.

Протиепізоотична комісія прийняла рішення вилучену продукцію направити на Тульчинський ветеринарно-санітарний завод для переробки у відповідних технологічних режимах.

Також, на комісії вирішено посилити контроль контролюючими органами за підприємствами та підприємцями, які займаються рибною продукцією. Також він рекомендував представникам ДАІ ретельніше перевіряти автотранспортні засоби, які перевозять продукти харчування.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі