Місто

На Вінницьких Днях моди 10 дизайнерів презентують свої колекції. На подіум вийде Тоня Матвієнко

3 жовтня 2016, 13:00

У Вінниці 22 та 23 жовтня в ТРЦ «Мегамолл» проходитимуть «Вінницькі дні моди сезону осінь-зима 2016-2017». А 28 жовтня в рамках Днів моди дизайнер Олександр Очеретний презентує свою колекцію. Загалом понад 10 дизайнерів Вінниці та дизайнерів початківців зі столиці презентують свої колекції. Під час Днів моди відбуватиметься збір коштів для бійців.

Про це під час прес-конференції 3 жовтня повідомили організатори заходу.

«У Вінниці вже 10 років проходять такі заходи. Традиційно цього року буде відбуватися збір коштів для нашого вінницького військового шпиталю. Кожна копійка, яку ми зберемо вона колегіально передається у шпиталь і вона надзвичайно важлива для наших бійців» - каже Народний депутат України Сергій Кудлаєнко, який очолює ГО «Асоціація дизайнерів».

Свої колекції на показі презентують такі відомі дизайнери: Олександр Очеретний, Світлана Теренчук, Олена Шиян, Людмила Квєтна та інші.

Дизайнер Світлана Теренчук розповіла, що родзинкою в її колекції стане вихід на подіум української співачки Тоні Матвієнко.

 «В цьому сезоні я презентую колекцію під назвою «Ехо. Ехо». Вона, на мій погляд, буде кардинально відрізнятися від моєї попередньої колекції, в якій було використано багато пастельних, спокійних кольорів і відтінків. Цього сезону я хочу показати свою пристрасть і моє кохання до моди і до світу взагалі. Тому колекція буде натхнена дружбою народів світу. Основну частину, звичайно, займатимуть етнічні українські мотиви, це вишивка хрестиком, оздоблена намистом, стразами... Переважно це буде святковий одяг, від брючних костюмів до суконь і сценічних суконь. Кольорові рішення поєднання червоного і чорного, білого з червоним, зеленим, тобто все буде яскравим, буде багато металізованих тканин.

Родзинкою показу буде вихід відомої української співачки Тоні Матвієнко, яка стане акцентом в моїй колекції і сподіваюся зможе донести основну думку, моє бачення моди в цьому сезоні», - каже Світлана.

Придбати запрошення на покази можна особисто у дизайнерів, або через офіційну групу у Фейсбук «Fashion Days Vinnytsia». 

Розклад показів Vinnytsia Fashion Days

22 жовтня (субота).

 15:00 – Lena Shiyan.

16:00 – Elis May.

17:00 - PANNA boutique.

18:00 - Горбонос Наталія.

19:00 – Дизайн-студія «DESS» Соколова Олена та Сєргеєва Олена.

20:00 – LeZia.

23 жовтня (неділя).

 16:00 – Майстерня Людмили Квєтної.

17:00 – КНУТД (Київський національний університет технологій та дизайну).

 18:00 – Lara Ost.

19:00 – TERENCHUK.

28 жовтня (п’ятниця) в ресторані «Аура», о 17 годині свою колекцію презентує дизайнер Олександр Очеретний.

 

 

 

 

Вінниця.info


Теги: показ мода 
Матеріали по темі