Економіка

На Вінницькій митниці виявили махінації з перевезенням секонд-хенду

11 вересня 2017, 16:57

 У міжнародному пункті пропуску «Болган» митного поста «Піщанка» Вінницької митниці встановлено факт ухилення від сплати митних платежів під час здійснення транзитного переміщення товару «Одяг і додаткові речі до одягу, бувші у використанні».

Про це повідомляє відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області.

«Вантажний автомобіль, який транзитом через митну територію України слідував з Польщі до Молдови, заїхав у зону огляду у напрямку виїзду з України з вантажем «Одяг і додаткові речі до одягу, бувші у використанні». Керував транспортним засобом молдованин.

Під час здійснення митного огляду транспортного засобу виявлено, що вантаж, який згідно з документами перевищував вагу 2 тонн, – відсутній, проте накладене Львівською митницею митне забезпечення залишилось непорушеним».

З пояснень водія було встановлено, що вказаний товар він продав невідомим особам на території України. При цьому, вивантажив його з автомобіля шляхом зняття з двох половин задніх дверей авто кріплень, які використовуються для накладення митного забезпечення, без пошкодження пломб. Після того, як товар було продано, дані кріплення були встановленні на транспортний засіб з використанням спеціального ключа, якого завбачливий водій придбав для цієї мети заздалегідь. Таким чином, він мав намір приховати факт продажу товару, задля несплати митних платежів, які вносяться до бюджету під час імпорту», - пояснює фіскальна служба.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 485 Митного кодексу України, а саме дії спрямовані на ухилення від сплати митних платежів. Наразі митниками складено протокол про порушення митних правил. Триває провадження у справі.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гроші 
Матеріали по темі