Культура

На Вінницькій регіональній Лігі Сміху визначать команди, які змагатимуться за участь в телевізійному шоу

17 вересня 2018, 15:03

 19 вересня у вінницькому Будинку офіцерів о 19.00 годині відбудеться 1\8 фіналу Регіональної Ліги Сміху у Вінниці. Ведучий вечора - Олександр Теренчук.

У грі візьмуть участь команди під керівництвом тренерів:

  • Андрій Рибак – «Моя провінція» (Вінниця)

  • Дмитро Балюк – «День взятия Бастилии» (Харків)

  • Василий Байдак – «Мирс Пирс» (Одеса)

  • Віктор Бронюк – «Нет Парня» (Запоріжжя)

  • Дмитро Голубєв – «Радужний Єнот» (Вінниця)

  • Ірина Сопонару – «Торт» (Київ)

  • Віктор Гевко – «Лана Банана» (Київ)

Редакторами шоу є Дмитро Голубєв та Рустем Ємерсалієв.

«Сезон стартував з відбіркового Фестивалю у Вінниці. В концерт Фестивалю потрапило 24-ти команд, з яких журі відібрали 14 команд в сезон (по дві на кожного тренера). Далі йдуть ігри сезону: дві гри 1/8 фіналу, одна гра 1/4 фіналу, одна гра 1/2 фіналу та фінал. У кожній грі команди представляють один основний конкурс (об'ємне полотно), в якому бере участь тренер. Жюрі оцінює виступ команди вставанням. Кожне вставання - 1 бал. Максимально команда може отримати 6 балів, так як свою команду тренер не оцінює. Після основного конкурсу команди з нижньої частини турнірної таблиці грають батл, в результаті якого сезон покидає одна команда. В кожному наступному етапі сезону кількість конкурсів і батлів збільшується.

Команда-переможець та фіналісти Вінницької Регіональної Ліги Сміху братимуть участь у фестивалі телевізійної версії «Ліга Сміху» у лютому 2019 року в м. Одеса», - пояснює організатор фестивалю, голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова.

Вiнниця.info, фото - організатора

Теги: фестиваль гумор 
Матеріали по темі