Економіка

На Вінницьку лікарню Пирогова чекає мега-реконструкція за 36 мільйонів

28 вересня 2015, 17:47

 У Вінниці на території обласної клінічної лікарні ім.. Пирогова планують за два роки провести капітальні ремонти та будівельно-оздоблювальні роботи із загальним кошторисом витрат – 36,775 млн. гривень.

Розпорядження «Про підготовку до відзначення 100-річчя Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова» 24 вересня підписав голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

Відповідно до документу, у Вінницькій області 2016 рік оголошено роком підготовки до відзначення у 2017 році 100-річчя Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова. Також розпорядженням затверджено план заходів щодо підготовки до відзначення 100-річчя «пироговки».

Зокрема, передбачено проведення зовнішніх ремонтно-будівельних та оздоблюючих робіт із заміною покрівлі корпусів № 7,6,16, утеплення фасаду в корпусі № 17, реконструкція мережі водопроводу та каналізації.

Також планують провести ремонт та замінити покрівлю в шести корпусах, в двох корпусах планують встановити нові ліфти, встановити систему аварійного живлення.

Біля лікарні замінять огорожу довжиною більше 1 км, облаштують новий центральний вхід на територію лікарні та проведуть озеленення території.

На всі вищеперераховані заходи планують витратити 36,775 млн. гривень.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікарня реконструкція 
Матеріали по темі