Події

На Вінниччині 14-річному хлопцю призначили нічний арешт за викрадення трьох моторолерів

30 липня 2019, 15:49

30 липня у Вінницькому міському суді розглянули клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у виді домашнього арешту стосовно 14-річного хлопця, який підозрюється у вчиненні незаконного заволодіння трьома моторолерами за попередньою змовою групою осіб та крадіжки, поєднаної із проникненням.

Про це у«Фейсбук» повідомляє Вінницький міський суд Вінницької області.

Неповнолітній підозрюваний 9 травня в селі Якушинці Вінницького району Вінницької області, діючи за попередньою змовою зі своїми однолітками та з корисливих мотивів, проникли на огороджену парканом територію приватної автостоянки, звідки незаконно заволоділи трьома моторолерами та зникли з місця події.

Окрім цього, 5 червня, в селі Якушинці Вінницького району Вінницької області 14-річний підозрюваний, діючи повторно та за попередньою змовою з неповнолітніми особами, проникли усередину бібліотеки приміщення культури та викрали грошові кошти, після чого розпорядились ними на власний розсуд.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, слідчий суддя задовольнив клопотання слідчого та застосував до підозрюваної особи запобіжний захід у виді домашнього арешту в період часу з 21:00 по 7:00 кожної доби, строком на двадцять дев’ять днів, у межах строку досудового розслідування.

Наразі тривають слідчі дії.

Вінниця.info

Теги: суд запобіжний захід неповнолітній 
Матеріали по темі