Суспільство

На Вінниччині ‒ 50 шкільних лісництв, де навчаються майже 7 тисяч дітей. І цей показник ‒ найвищий в Україні

22 жовтня 2020, 11:08

На Вінниччині діє, які функціонують на базі держлісгоспів Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Там навчаються майже 7000 дітей. І цей показник найкращій в Україні.

«У Вінницькому обласному управлінні створено найбільше шкільних лісництв у межах України. На Волині, найбільш лісистому регіоні, таких шкіл більше 40-ка», - розповів Вінниця.info Анатолій Бондар, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства у Вінницькій області.

По лісистості Вінниччина займає середній показник.

«Наша область складає близько 14 відсотків. А на початку незалежності нашої держави, станом на 1991 рік, лісистість Вінниччини складала близько 11 відсотків. Ніби, відсоток зростання і невеликий. Але, у загальній сумібуло створено 38 тисяч гектарів лісів. Сьогодні ми маємо збалансувати екологічно поповнення. Щоб досягти максимальної лісистості. Потрібно висадити близько 30 тисяч штук дерев», - продовжує Бондар.

У Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства щороку висаджують близько 12 мільйонів штук посадкового матеріалу.

«Для висадки у лісовому фонді використовуємо майже 5-6 мільйонів. Решту продаємо іншим лісокористувачам, громадським організаціям, школам, установам. Для озеленення нашого та інших регіонів», - зауважив Бондар.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вінниччина юні лісники лідери 
Матеріали по темі