Суспільство

На Вінниччині 95-річну ювілярку привітали три рідних сестри, яким по 98, 84 та 82 років. Фото

3 грудня 2021, 13:37

У Калинівській громаді днями відзначили ювілеї одразу дві довгожительки. 95-річна Єлизавета Юхимівна Гаврилюк вижила у Голодоморах та Другій світовій війні. Як і троє її рідних сестер, яким зараз 98, 84 та 82 роки. Ще одна місцева жителька, Ніна Кіндратівна Марківська, у свої 90-то любить прогулюватися на вулиці. Для цього щодня спускається та підійматися на п’ятий поверх. А ще, готує смачні страви для всієї родини й навіть вишиває бісером.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

«На щастя, уся родина Єлизавети Юхимівни вижила у роки голодомору і нині у свої 95 років жінка радіє життю разом зі своїми сестрами, яким виповнилося 98, 84 та 82 роки. Вони, звісно, привітали сестричку-ювілярку. Єлизавета Юхимівна за освітою вчителька географії, біології та хімії. Свою педагогічну діяльність починала у Кураві, нині Дружелюбівці, потім перейшла працювати у Калинівку. Має двох дітей, трьох онуків та п’ятьох правнуків, з якими ділиться своїми спогадами та життєвим досвідом», - розповідають у міськраді.

Ще одна 90-річна ювілярка, Ніна Кіндратіївна, щоденно спускається та підіймається на п’ятий поверх, аби прогулятися. Про це вона розповіла гостям з міськради, які прибули привітати її. А ще, досі вишиває бісером картини та ікони. Та готує смачні страви для всієї родини.

«Все життя Ніна Кіндратівна пропрацювала вихователькою в дитячому садочку на залізниці. Не одне покоління маленьких калинівчан робили свої перші дитячі кроки під її опікою. Багата ювілярка і на власних дітей та онуків. Має двох доньок, четверо онуків, шестеро правнуків і одного праправнука», - кажуть у міськраді.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Калинівська міська рада.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина довгожителі ювілей 
Матеріали по темі