Здоров‎’‎я

На Вінниччині аптеки, які відпускають ліки за е-рецептом, можна буде знайти за спеціальною наліпкою

14 вересня 2022, 11:41

В Україні працює 16 тисяч місць відпустку лікарських засобів за е-рецептом. А щоб впізнати аптеку, яка працює з електронними рецептами на ті ж самі антибіотики, можна за наліпкою на дверях «Відпускаємо ліки за е-рецептом».

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

У серпні цього року в Україні запрацював е-рецепт на антибіотики. Це перший етап впровадження відпуску рецептурних лікарських засобів за електронним рецептом.

А уже з листопада в Україні електронний рецепт поширюватиметься і на групу наркотичних (психотропних) лікарських засобів. Таким чином, електронний рецепт прийде на заміну спеціальним паперовим рецептурним бланкам рожевого кольору, що використовуються зараз для призначення цієї групи ліків.

Нагадуємо, що придбати антибіотики за рецептом можна в будь-якій аптеці. Для цього достатньо пред'явити фармацевту рецепт чи інформаційну довідку, яку вам надав лікар. А по закінченню перехідного періоду аптеки будуть відпускати антибіотики виключно за електронним рецептом.

Якщо є додаткові питання, що стосуються призначення антибіотиків за е-рецептом, ви можете звернутися до контакт-центру за коротким номером 1677 (гілка «7»). Оператори підтримки проконсультують та допоможуть у вирішенні питань.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Доступні ліки аптеки 
Матеріали по темі