Економіка

На Вінниччині будують роботизовану ферму, аналогів якої немає в пострадянському просторі

12 грудня 2019, 10:26

Компанія Villa Milk, що у Чечельницькому районі, завершує будівництво роботизованої ферми за найвищими європейськими стандартами. Суперсучасна ферма буде розрахована на 140 корів. Вона дозволить повністю мінімізувати вплив людини, а отже, отримувати молоко високої якості. На повну потужність роботизована ферма запрацює вже навесні 2020 року. Наразі завершуються будівельні роботи і триває встановлення надсучасного обладнання.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Нова ферма буде оснащена роботизованою системою компанії «ДеЛаваль» VMS™ V300. Вона, як повідомив співзасновник ТОВ Villa Milk, директор агрофірми «України – О» Михайло Федчишен, не має аналогів не те, щоб в Україні, а й на пострадянському просторі.

«Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору, – відзначає Михайло Федчишен. – Усе це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому. А головне – якнайкраще піклуватися про добробут тварин, забезпечивши безпеку і якість молочних продуктів від ТМ Villa Milk».

Робот-дояр DeLaval VMS™ V300 націлений на забезпечення більш персоналізованого підходу до молочній ферми. Він обладнаний системою DeLaval InControl, новим інтерфейсом користувача з віддаленим доступом до інформації та контролем. Тобто вона фіксує величезну кількість даних за кожне доїння, від кожної корови. Обробляє їх, аналізує і передає у вигляді простих візуальних звітів. Сучасна технологія роботизованої ферми забезпечує рівномірне, швидке та точне підключення та природній процес доїння.

Читайте також: На Вінниччині працює ферма щасливих корів. Історія успіху господарства під Немировом.

Вінниця.info, фото - із сайту компанії

Теги: ферма підприємство Villa Milk 
Матеріали по темі