Події

На Вінниччині бухгалтер померла на роботі. Комісія встановила причину смерті

13 грудня 2019, 09:58

Комісією зі спеціального розслідування управління Держпраці у Вінницькій області встановлено причини смерті людини на роботі. 25 жовтня головний бухгалтер ТОВ «Вінницька будівельна компанія» вийшла на прохідну за поштою, несподівано її стан здоров’я погіршився і жінка знепритомніла. Лікарі швидкої близько 40 хв надавали допомогу, але врятувати життя жінки не вдалось - констатували смерть.

Про це йдеться в повідомленні управління Держпраці у Вінницькій області.

Комісією встановлено, що, йдучи за кореспонденцією, потерпіла важко дихала. Співробітники принесли з її кабінету інгалятор з ліками, але його застосування не допомогло.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, виданим Вінницьким обласним бюро судово-медичної експертизи, жінка померла від бронхіальної астми.

У зв’язку з тим, що смерть працівниці настала внаслідок загального захворювання, робота, що виконувалась, не була протипоказана відповідно до медичного висновку, при цьому небезпечних, шкідливих умов праці на робочому місці не встановлено, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Вiнниця.info

Теги: смерть на роботі 
Матеріали по темі