Суспільство

На Вінниччині чотирьом сім’ям учасників бойових дій придбають житло. Виділили додаткові кошти

4 грудня 2020, 10:34

Для Вінницької області виділили додаткові 1 мільйон 84 тисячі 996 гривень на придбання житла сім’ям учасників бойових дій. За рахунок цих коштів у регіоні зможуть придбати чотирьом сім’ям житло.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрація.

«З урахуванням того, що у червні було піднято середню вартість одного квадратного метру житла, 4 особам не вистачило на повну суму компенсації. А отже, додаткові кошти, 1 млн. 84 тис. 996 грн, виділені Вінницькій області, дозволяють закрити суму і уже в цьому році придбати житло цим 4-м сімʼям. Кошти розподілені відповідно до нестачі, яка була по кожній з цих осіб, щоб забезпечити виплату усієї суми грошової компенсації», – роз’яснила перша заступниця голови ОДА Наталя Заболотна.

Як повідомляють в облдержадміністрації, 3 грудня під головуванням посадовиці відбулось засідання обласної комісії з питань розподілу коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам між районними та міськими бюджетами для виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій громадян, а також членів їх сімей.

Наталя Заболотна зазначила, що загалом у 2020 році Вінницькій області виділено грошову компенсацію для 17 осіб (4 – члени сімей загиблих, 10 – особи з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи та 3 – учасники бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб) на загальну суму 18 млн. 631 тис. 523 гривень, які були розподілені обласною комісією, а саме:

  • 12 сімей отримали компенсацію в сумі 13 513 800, з яких 7 (1 сім'я загиблого та 6 осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи вже придбали житло на суму 9 млн. 8 тис. 741 гривень. Пошук житла здійснює 5 сімей;
  • 1 особа з інвалідністю внаслідок війни в розмірі 1 млн 40 тис. 902 гривень;
  • 3 сім'ї учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 3 млн. 466 тис. 141 гривень, з них 1 сім’я придбала житло на суму 1 млн.683 тис. 586 гривень;
  • 1 член сім’ї загиблого Героя України 610 тис. 680 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомили, що для дітей-сиріт Вінниччини придбають ще три квартири.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької ОДА

Теги: АТО ООС учасники бойових дій житло Вінницька ОДА Наталя Заболотна 
Матеріали по темі