Події

На Вінниччині чиновник відбуватиме реальне покарання у в’язниці – 5 років за корупцію

3 грудня 2019, 13:37

Чиновник з Вінниччини найближчих 5 років проведе у місцях позбавлення волі. Начальника Управління містобудування та архітектури визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – хабарництві.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

З червня 2017 року у судах прокурор доводив, що посадовець отримав неправомірну вигоду у сумі 300 доларів США за свої корупційні «послуги» та сприяння при оформленні документів необхідних для отримання дозволу на розміщення торгового об'єкту – малої архітектурної форми.

3 грудня за результатами судового розгляду вже Вінницьким апеляційним судом залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким начальника Управління визнано винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та призначенням йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю, за винятком житла.

Вінниця.info

Теги: суд хабар вирок 
Матеріали по темі