Події

Чиновник з управління лісомисливського господарства 5 років проведе у в’язниці за хабарі

24 грудня 2019, 09:32

23 грудня вироком Вінницького апеляційного суду, засуджено колишнього керівника одного з підрозділів обласного управління лісомисливського господарства. Найближчих 5 років чиновник проведе у в’язниці. У квітні 2017 він отримував від лісничих гроші зa лояльне стaвлення під чaс плaнових перевірок тa нереaгувaння нa виявлені в їх роботі недоліки.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури у Вінницькій області.

За принципової позиції прокуратури Вінницької області притягнуто до кримінальної відповідальності керівника одного з підрозділів обласного управління лісомисливського господарства.

Установлено, що дана особа, будучи наділеною повноваженнями щодо здійснення перевірок діяльності лісогосподарських підприємств області, у квітні 2017 року, двічі одержала від лісничих неправомірну вигоду у виді грошових коштів за непроведення перевірок у очолюваних ними лісництвах.

23 грудня, вироком Вінницького апеляційного суду обвинуваченого засуджено за ч. 3 ст. 368 КК України до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративних обов’язків, та з конфіскацією майна.

Питання протидії корупції перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Вінниця.info, фото ілюстративне

Теги: лісове господарство прокуратура в'язниця 
Матеріали по темі