Події

На Вінниччині дерево завішали десятками старих ляльок з відірваними ногами й руками

8 жовтня 2019, 09:48

Поблизу села Могилівка Жмеринського району місцеві виявили моторошну знахідку. Біля одного з дерева лежали десятки старих ляльок з відірваними кінцівками. Деякі з них були прикріплені до гілок дерева.

Староста села Юрій Мельник повідомив, що 7 жовтня іграшки та дерево знищили. Припускають, що таким чином хтось відтворив сюжет якогось фільму жахів або начитався про мексиканські звичаї, де розміщення ляльок на дереві є традицією.

«Як староста, хочу заспокоїти стурбованих батьків та звичайних мешканців села Могилівки з приводу дивної знахідки на околицях села Могилівки. Вчора був на цьому злощасному місці, разом з небайдужим мешканцями села. Мова йде про десятки старих ляльок, в тому числі з відірваними кінцівками, які (ці кінцівки) теж були розвішані на тому ж дереві. Про знахідку поінформовано дільничного інспектора поліції Олександра Півторака та начальника Жмеринського відділу поліції Валерія Домбровського.

З місця дивної знахідки орендарем території, на якій її було виявлено, саме дерево та все. Що на ньому було розташоване, знищено. Світлини не розміщую, щоб не наводити жах на тих, хто цього не бачив.

Скажу коротко: картина не для «слабонервних». На мою думку, це копіювання невідомими особами, вірогідніше всього приїжджими, побаченого у фільмах жахів або тих, хто начитався публікацій в Інтернеті про наявність в Мексиці місця, де ритуал розміщення старих ляльок на деревах є місцевою принадою для туристів. Ні про що погане навіть думати не хочу. Переконаний, що у мешканців громади підстав для хвилювання не повинно бути. Ситуація знаходиться під контролем. Дякую за повідомлення про дивну знахідку місцевому мешканцю, прізвище якого вважаю повідомляти не доцільним», - йдеться в публікації Юрія Мельника у «Фейсбук».

Фото з місця події староста не оприлюднив. Втім, місцеві жителі пишуть в коментарях, що навіть знімки навіюють жах.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Могилівка знахідка 
Матеріали по темі