Економіка

На Вінниччині до зимових робіт дорожники підготували 450 спецмашин

24 листопада 2020, 14:37

24 листопада під час виїзного засідання під головуванням очільника Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова заступник начальника Служби автодоріг області Ігор Явдощак повідомив, що дорожники в повному обсязі забезпечені технікою та протиожеледними матеріалами. Загалом до роботи в зимовий період готові 450 дорожніх машин.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

Як зазначають дорожники, до зимового утримання автомобільних доріг загального користування підготували:

  • 463 одиниці спецтехніки;
  • 110 000 тонн фрикційних матеріалів;
  • 10 000 тонн солі;
  • 50 баз.

«В області, на сьогоднішній день, ситуація із захворюванням на коронавірус стає більш динамічною, як і по всій країні. Ми маємо об'єднати зусилля усіх служб, дорожників, поліцію, ДСНС, центр екстреної медичної допомоги. Вчасно реагувати на ситуацію та координувати дії аби в першу чергу забезпечити проїзд каретам швидкої медичної допомоги до районних лікарень, особливо в південних районах. Має бути повна взаємодія усіх відповідних служб», – зауважив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Виїзне засідання під головуванням посадовця відбулося на базі філії Калинівська ДЕД ДП «Вінницькій облавтодор» та стосувалося забезпечення служб, сил та засобів до зимового експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування. На нараді також були присутні керівники профільних департаментів та служб.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Служби автомобільних доріг Вінниччини

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: зима дороги сіль спецмашини Сергій Борзов Служба автомобільних доріг 
Матеріали по темі