Економіка

На Вінниччині достроково завершили ремонт мосту. Фото і Відео

10 квітня 2020, 09:58

У Вінницькій області завершили ремонт на мосту через річку Коритна, що знаходиться на автомобільній дорозі загального користування Качківка – Дзигівка - Михайлівка. Згідно укладеного договору підрядник був зобов’язаний виконати роботи до 31 травня 2020 року, однак днями дорожники завершили всі заплановані об’єми ремонтних робіт.

Про це повідомляє Служба місцевих автомобільних доріг.

В результаті проведення ремонту, підвищено експлуатаційно-технічні показники споруди до належного рівня: зведена споруда з МГК, укріплено лоток, русло та насип над МГК, укладено асфальтобетонне покриття, влаштовано тротуар, перильне огородження.

Підрядник гарантує відповідну якість наданих послуг та міцність штучної споруди, що забезпечують можливість безперервної і нормальної експлуатації протягом гарантійного строку, який становить 10 років.

Нагадаємо, в 2020 році у Вінницькій області, на капітальний ремонт доріг заплановано направити 230 млн гривень, 582,4 млн грн – на поточний середній ремонт і 72,3 млн грн – на ремонт штучних споруд.Вінниця.info, фото та відео Служби місцевих автомобільних доріг

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міст ремонт 
Матеріали по темі