Події

На Вінниччині дитина перерізала собі вени у шкільній вбиральні

19 лютого 2021, 19:29

Повідомлення про те, що 14-річна дівчина, перебуваючи у школі, порізала собі передпліччя, надійшло в поліцію сьогодні, 19 лютого, від лікарів швидкої допомоги. Дитині надана медична допомога, з нею працюють ювенальні поліцейські та психологи.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

Попередньо встановлено, що школярка на перерві у вбиральні порізала собі передпліччя. Дівчині відразу викликали медиків, які повідомили про цю подію ювенальних поліцейських.

З дитиною, її однокласниками, педагогічним колективом школи та батьками, працівники поліції провели відповідну роботу, щоб з’ясувати причини такої її поведінки. Попередньо встановлено, що таким чином підліток хотіла привернути до себе увагу.

Шановні батьки, приділяйте більше уваги своїм дітям, розмовляйте з ними про їх проблеми, пам'ятайте, що без Вашої підтримки їм важко впоратись зі своїми труднощами. Вашим дітям важливо знати, що за будь-яких обставин ви, їх найрідніші люди, підтримаєте та допоможете. Звертайте увагу на дозвілля своїх дітей, адже вони постійно користуються соціальними мережами та мобільними додатками, які негативно впливають на їх психіку.

Для батьків є освітній серіал (bit.ly/3dz3APf), який розповідає, як уберегти дітей онлайн від:

  • шкідливих матеріалів
  • кібербулінгу
  • суїцидальних інтернет-спільнот
  • сексуального насильства

Телефони підтримки: 0 800 500 225 (з мобільного чи стаціонарного); 116 111 (з мобільного) – Національна дитяча гаряча лінія.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: дитина спроба суїциду 
Матеріали по темі