Суспільство

На Вінниччині екологічна інспекція затримала і оштрафувала людей, які підпалили стерню в полі

12 серпня 2019, 16:53

Інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Вінницькій області затримано громадян, які здійснювали самовільне випалювання стерні на землях сільськогосподарського призначення на території Великовулизької сільської ради Тиврівського району.

Про це повідомляє Держекоінспекція у Вінницькій області.

За вказане правопорушення до адміністративної відповідальності притягнуто громадянина та посадову особу за статтею 77-1 КУпАП.

Згідно ст.77-1 в КУпАП випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю на землях сільськогосподарського призначення - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 грн. - 340 грн.), а на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн. - 1190 грн).

«Крім того, випалювання сухої рослинності має згубний вплив на стан навколишнього природнього середовища, адже призводить до забруднення атмосферного повітря, руйнування екосистеми та погіршення якості ґрунту», - зазначають у відомстві.

Вiнниця.info, фото Держекоінспекції у Вінницькій області

Теги: екоінспекція штраф 
Матеріали по темі