Суспільство

На Вінниччині фахівці домоглися, щоб магазини техніки повернули гроші за неякісні товари. Куди скаржитися?

2 червня 2020, 15:35

На Вінниччині фахівці Управління захисту споживачів допомогли громадянам повернути гроші за неякісну техніку, яку вони придбали у магазинах «MOYO», «Техно-лайн» та Comfy.

Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Надійшла скарга від мешканця міста Вінниця, який придбав телевізор LG55SM8200PLA вартістю 20 899 грн. у магазині «MOYO» (вул. 600-річчя, 17-Е). В ході експлуатації споживачем були виявлені істотні недоліки, які заважали використовувати пристрій за призначенням. Спеціалістами Управління захисту споживачів було проведено позаплановий захід (контроль) в магазині «MOYO», в результаті якого громадянину повернули кошти за неякісний товар в повному обсязі.

Вінничанка повідомила про порушення своїх прав у ТОВ «Техно-лайн» (пр-т. Коцюбинського, 70), де придбала ноутбук Lenovo IdeaPad 330 неналежної якості. Суб'єкт господарювання відмовив споживачеві у поверненні коштів, а запропонувавши ремонт - не надав аналогійчний товар з обмінного фонду. Спеціалістами Управління захисту споживачів було проведено позаплановий захід (контроль) в магазині «Техно-лайн», в результаті якого споживачеві повернули кошти за неякісний товар в повному обсязі – 14 639 грн.

В м. Хмільник у магазині «Comfy» (пл. Перемоги, 3) споживач замовив фітнес-браслет Samsung GalaxyFitSilver вартістю 1399 грн., але наступного дня працівники магазину повідомили, що ціна товару змінилась і необхідно сплатити різницю. Коли споживач відмовився і почав відстоювати свої права, йому повідомили, що даного товару немає в наявності і аналогічного не запропонували. Після розгляду справи спеціалістами Управління захисту споживачів питання було вирішено на користь споживача та за його бажанням замінено товар на аналогічний.

«Шановні споживачі, якщо під час придбання товарів або отримання послуг ваші права було порушено, а самостійно вирішити питання ви не можете - звертайтесь за консультацією до Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області: м. Вінниця, вул. Максимовича, 19 або за телефоном 65-88-44 (громадська приймальня)/(098) 165-88-44 (цілодобова гаряча лінія)», - зазначають у Держпродспоживслужбі.

Вінниця.info


Теги: Держпродспоживслужба техніка 
Матеріали по темі