Суспільство

На Вінниччині громадянин Німеччини купив стару хату та планує відкрити кафе з українською піччю. Фото

7 лютого 2022, 11:46

У селі Оксанівка, що практично на рубежі Вінниччини та Україно-Молдовського кордону, громадянин Німеччини придбав стару хату та приміщення старого магазину. Житель міста Брауншвейг почув від вінницького друга про місцеві краєвиди, і вирішив тут облаштувати затишне житло. Тепер мріє привезти сюди батьків та друзів. А ще, відкрити кафе зі справжньою українською піччю, у якій готуватимуть пироги та хліб. Наразі, іноземець долучається до громадських суботників по підготовці населеного пункту до туристичного сезону.

«Мені це приємно. Тим більше, що маю будиночок у Оксанівці. Відремонтую його і запрошу сюди батьків, друзів, колег, щоб показати їм Україну. Мене захоплює гостинність, відкритість, щирість місцевих жителів! Зачарував швидкоплинний Дністер, мальовничі краєвиди, культура та традиції» - говорить Андрій Ібу.

Сільські активісти запропонували пану Андрію облаштувати у майбутньому кафе справжню українську піч. З можливістю випікати домашній хліб, пироги, проводити майстер-класи для гостей та туристів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info,фото з сторінки у соціальних мереж Мирослави Марченко.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина громадянин Німеччина хата кафе піч 
Матеріали по темі