Події

На Вінниччині колишнього чиновника міської ради «посадили» на 5 років

28 лютого 2019, 11:16

На Вінниччині чиновник, який одержав неправомірну вигоду за корупційні «послуги», найближчі 5 років проведе за ґратами.

«У суді прокурор доводив, що вищевказана службова особа одержала неправомірну вигоду за свої корупційні «послуги» та сприяння при оформленні документів необхідних для отримання дозволу на розміщення торгового об'єкту – малої архітектурної форми», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

За результатами судового розгляду, Козятинським міськрайонним судом ухвалено вирок, яким чиновника визнано винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та призначенням йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю, за винятком житла.

Нагадаємо, що у червні 2017 року, прокуратурою Вінницької області до суду направлено обвинувальний акт відносно начальника Управління містобудування та архітектури одної з міських рад Вінницької області за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Вiнниця.info

Теги: прокуратура суд хабар  
Матеріали по темі